Co je na čepu

V DIEGO pivním baru nabízíme až 10 druhů čepovaných piv, z nichž část je od stálých pivovarů, ale naprostá většina jsou rotující pípy, na kterých se mění pivoa od tuzemských i zahraničních minipivovarů.

Nejčastěji u nás ochutnáte:

Pivovar Albrecht

 Zámecký pivovar Frýdlant je průmyslový podnik ve Frýdlantě, městě na severu České republiky ve Frýdlantském výběžku Libereckého krajePivovar se nachází pod místním hradem a zámkem na břehu řeky Smědé.

První zmínka o pivovaru je z konce 14. století, kdy se v něm vařilo pivo pro potřeby hradu. Pivovar se po dvou stoletích přesunul do podhradí na břeh řeky Smědé. V dalších letech se pivovar rozšiřoval a na počátku 20. století přesahoval 30 tisíc hl piva. Bohužel byl v roce 1949 uzavřen. Obnoven byl v červenci 2014 a od té doby se zde vaří pivo značky Albrecht, které je velice oblíbené a vyhledávané.

 Albrecht

Továrna

„Špičková technologie, kvalitní suroviny a poctivý přístup k řemeslu.“

Po téměř roční rekonstrukci suterénních prostor bývalé Steinovy továrny ve Slaném se roku 2016 podařilo dokončit stavbu a zprovoznit restaurační pivovar.

Pomyslných otěží se ujal sládek Jakub Veselý, kterého široká pivařská veřejnost zná především jako autora svrchně kvašených speciálu z produkce projektu Falkon. Celkový koncept pivovarské technologie byl navržený a zrealizovaný tak, aby byl co nejvíce autentický při výrobě jednotlivých pivních stylů. Stálou nabídkou tohoto pivovaru jsou Továrenská 10°, 12° Kruták – světlý ležák, tmavý ležák Salzberg a IPA Protektor.

Tovarna

 

 

 Rodinný pivovar Zichovec

Založený roku 2012 a pivo začali vařit v červnu téhož roku. Impulsem pro otevření vlastního pivovaru byla nespokojenost s chutí unifikovaných nadnárodních pivovarů a svou roli také sehrály kořeny a vzpomínka na prapředka, zichoveckého rychtáře Krahulíka, který provozoval vyhlášený zájezní hostinec v Panenském Týnci. Roku 2016 pivovar rozšířil výrobu do moderního pivovaru v Lounech, který otevřeli v březnu.

Zichovec

 

Clock

 V roce 2014 byl otevřen Řemeslný pivovar Clock. Leží v malebné obci Potštejn v královehradeckém kraji a leží nedaleko Potštejnského zámku a kostela v nově zrekonstruovaném stavení. Exteriér je moderní, obohacený o obrazy robotů, kteří specifikují jednotlivá piva.

 Clock

 

Krkonošský medvěd

Historie vaření piva ve Vrchlabí sahá do středověku, kdy se pivo vařilo v jednotlivých usedlostech. Později začala vařit pivo i vrchlabská vrchnost v panském pivovaru. Roku 1896 se zřítila střecha a po jeho zániku postavili vrchlabští nový pivovar na zelené louce. V roce 1901 vznikl Vrchlabský akciový pivovar, který se prý rovnal ležáku z Plzně, a to díky vodě z oblasti Peklo. Vrchlabský pivovar byl uzavřen roku 1973, avšak roku 1995 byl založen minipivovar Krkonošský medvěd, kde se vařilo kvalitní pivo a po změně majitele se z pivovaru stal velice oblíbený a vyhledávaný pivovárek v ČR a vy jej můžete ochutnat i u nás.

 Medved

 Matuška

Pivovar byl založen 13. 4. 2009 na Velikonoční pondělí a v tento den také byla uvařena první várka speciálního tmavého piva. Velikostí se pivovar řadí mezi minipivovary, ale oblibou se dá zařadit mezi nejlepší a nejvyhledávanější pivovary u nás, a proto jej i vy můžete najít v našem baru ve stálé nabídce.

Pivo se zde vyrábí řemeslnou cestou bez filtrace a pasterizace, díky tomu si uchovává vlastnosti čerstvého piva točeného přímo ze sklepa.

 Matuska

 Létající pivovar Falkon

Jakub Veselý – sládek a zároveň provozovatel létajícího pivovaru Falkon. Ve dvanácti letech si řekl, že se začne věnovat homebrewingu (domácímu vaření piva). O rok později začal s vařením a po dokončení gymnázia vyrazil studovat technologie piva na Podskalskou. Svět piva ho naprosto uchvátil a když se po škole nemohl umístit v žádném z pivovarů, založil si svůj vlastní a lidmi velmi oblíbený.

 Falkon

Pivovar Raven

Začali v říjnu 2015 a to tak, že vařili pivo v garáži. Při pouštění první várky piv do světa ještě v noci dodělávali logo a následně celí nervózní, čekali na reakce. A z ničeho nic byli vyprodaní. Jejich pivovar začal rychle růst a pánové se tak mohli začít věnovat tomu, proč pivovar Raven vznikl – experimentům. Jako první uvařili českou White IPA, Cream Porter a první český kyseláč „Pilsener Weisse“ a tím odstartovali boom kyseláčů u nás. Po půl roce fungování se na serveru untappd.com umístili na předních příčkách TOP pivovarů. I my jej máme velmi rádi, proto se s ním u nás můžete pravidelně setkat.

A MNOHO DALŠÍCH....

 

int(1)

Aktuality a novinky

Diego pivní bar

Kontaktujte nás

Diego Pivní Bar

Sokolovská 114
Praha 8

tel. 730 871 089

diegopivnibar@email.cz

www.diegopivnibar.cz

Provozovatel:
Cerveza s.r.o.
IČ: 05 039 011

Jaké piva máme?

714733-cerny-potoka714733-louka714733-obora714733-potmehud714733-zahora